Święto Poznania z udziałem Centrum Kultury Studenckiej UPP

Tegoroczne święto Poznania zbiega się z jubileuszem dziesięciolecia Bramy Poznania. Z tego powodu artystyczne atrakcje zwieńczone zostaną plenerowym koncertem "Chopin nad Cybiną" , który odbędzie się w  malowniczym Amfiteatrze przy Bramie Poznań. Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Grafika wydarzenia przedstawia narysowaną postać Chopina w kolorze niebieskim oraz napisy - informacje o wydarzeniu na białym tle - grafika artykułu
Święto Poznania z udziałem Centrum Kultury Studenckiej UPP

Duńsko-polski pianista Filip Michalak wraz z Orkiestrą Uniwersytecką Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pod dyrekcją Mateusza MJ Sibilskiego wykona Koncert fortepianowy Fryderyka Chopina F moll Op.21 No.2., który zakończy performance prof. Piotra Tetlaka - "Płonący Fortepian", to obiekt stworzony w roku Chopinowskim jako Światełko do nieba WOŚP w 2010 roku.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do udziału w tych wyjątkowych obchodach oraz niezwykłym koncercie, który odbędzie się 30 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 w Bramie Poznania.

Wstęp wolny!