"Złota Dycha" - rusza konkurs dla przedsiębiorczych studentek i studentów

Jesteś przedsiębiorczą studentką/studentem? Mamy dla Ciebie świetna wiadomość - w stawianiu pierwszych kroków w biznesie może pomóc Ci konkurs "Złota Dycha". 

Złota dycha - grafika artykułu
Złota dycha

-  Z waszą pomocą pragniemy propagować i wspomóc przedsiębiorczość w naszym kraju. Wiemy jak trudno postawić pierwsze kroki na drodze ku przedsiębiorczości i dlatego chcemy zachęcić osoby zaczynające i kontynuujące studia do podjęcia ryzyka jakim jest własny biznes - podkreślają organizatorzy konkursu.  

Inicjatywa konkursu "Złota Dycha" ma być przyczółkiem do dalszej pracy nad ideami i pomysłami biznesowymi, które jak wiemy często rodzą się w głowach studentek i studentów.

Konkurs "Złota Dycha" to unikalne przedsięwzięcie składające się z dwóch etapów.

ETAP 1: Prezentacja swojego pomysłu na biznes - uczestniczki/uczestnicy (osoby posiadające status studenta RP, bez klasyfikacji na rok studiów, stopień, tryb, rodzaj uczelni) nadsyłają swoje pomysły na biznes w dowolnej formie (filmik, biznesplan, mapa myśli etc.), z których jury wybierze 10 najlepszych prac.

ETAP 2: Finał konkursu - dziesięcioro najlepszych uczestniczek/uczestników zostanie zaproszonych na finał wydarzenia do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Starym Browarze w Poznaniu. Gdzie ich zadaniem będzie prezentacja (10 min) siebie i swojego pomysłu przed jury składającym się z praktyków i praktyczek biznesu.

- Wraz z partnerami dążymy do tego, aby zapewnić możliwość realizacji finalnych pomysłów. W konkursie stawiamy przede wszystkim na posiadanie i rozwijanie umiejętności niezbędnych w biznesowej praktyce, takich jak kreatywne myślenie, umiejętność podejmowania decyzji i radzenie sobie w stresowych sytuacjach - wyjaśniają pomysłodawcy konkursu

Aby wziąć udział należy wesprzeć projekt za 10 zł. Wówczas po pomyślnie przeprowadzonej kampanii na polak potrafi otrzymacie e-booka z kodem uprawniającym do wzięcia udziału w konkursie. E-book ten zawiera także specjalne rady oraz cenne wskazówki od praktyków biznesu pt. "Jak zacząć, aby dobrze zacząć przygodę z biznesem".

Więcej informacji na stronie:  www.zlotadycha.eu

Link do kampanii na Polak Potrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/konkurs-o-przedsiebiorczosci-zlota-dycha

Załączniki