Animacje na ul Święty Marcin

Animacje na ul. Świety Marcin

  • g. 11-12, chodnik na ul. Św. Marcin (od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka)
    Flexi & Fusion Dance Group - koncert poznańskiego zespołu tanecznego, zdobywcy Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Baletowej 2017, Ogólnopolskich Konfrontacji Sztuki Baletowej w Kołobrzegu 2018 oraz zdobywcy I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Teatrów Tańca 2019. Będzie to pokaz choreografii tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego.
  • g. 11-12.30, chodnik na ul. Św. Marcin (od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka)
    Pokażrogi - pokaz gry młodych, poruszających się na rolkach zawodników. Każdy będzie mógł spróbować strzałów na bramkę oraz obejrzeć i przymierzyć strój hokeisty. Gospodarzem wydarzenia jest Poznańskie Towarzystwo Hokejowe.
  • g. 11-17, chodnik na ul. Św. Marcin (od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka)
    Warsztaty cyrkowe - prowadzone przez trenerów Szkoły Akrobatyki, mającej swą siedzibę w Galerii Malta w Poznaniu. Szkołę, dzięki zamiłowaniu do akrobatyki gimnastycznej i akrobatyki powietrznej, założył Tomasz Rodak. Warsztaty wprowadzą w świat nowego cyrku - dziedziny dającej ogromne możliwości rozwojowe, poczucie wyjątkowości, a przede wszystkim ogromną radość i satysfakcję.
  • Po-Dzzielnia - działa od roku na ul. Głogowskiej 27. Jak mówią osoby tworzące to miejsce, chcą między innymi przełamać stereotyp, że używane rzeczy są tylko dla biednych. Korzystanie z nich jest bowiem dobre dla nas wszystkich - dla środowiska i świata. Do Po-Dzielni można przynosić prawie wszystko, lecz muszą być to pojedyncze rzeczy. Niektóre z tych, które trafiły na półki Po-Dzielni, będzie można zabrać za darmo podczas Imienin Ulicy noszącej imię świętego, który już wiele wieków temu dobrze wiedział, że dobrami doczesnymi należy się dzielić.