Unusual attractions on plan

Dom z koszmaru

Description

Oto rzeczy, o których musisz wiedzieć zanim zarezerwujesz termin na najmroczniejszą przygodę Twojego życia:

  • Czas pokazu będzie różnił się od Waszego poziomu strachu, ale powinien wynieść od 20 do 30 minut. Cena za jedną osobę w wersji standardowej wynosi 25 złotych, w wersji koszmarnej - 35 zł. Jedna grupa może składać się maksymalnie z sześciu uczestników. Na Wasze wyraźne życzenie jesteśmy w stanie pozwolić na powiększenie grupy do 7-8 osób, ale trzeba nas do tego mocno przekonać. W przypadku chęci organizacji pokazu dla jeszcze większej ilości osób, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby ustalić wszystkie szczegóły (istnieje możliwość rezerwacji Domu na wyłączność). Więcej o cenie przeczytasz tutaj.
  • Jeżeli Wasza grupa składa się z mniejszej liczby uczestników niż sześć to może się zdarzyć tak, że do Waszej grupy dołączą inne osoby. Aby pokaz się odbył, grupa musi liczyć co najmniej dwóch śmiałków (w przeciwnym wypadku mamy prawo nie przyjąć rezerwacji)
  • Istnieje możliwość rezerwacji seansu na wyłączność dla grupy liczącej mniej niż 6 osób. Wiąże się to z wykupieniem pozostałych miejsc, na które udzielamy 50% rabatu. Dla przykładu - jeżeli chcecie odwiedzić nas w czwórkę, to za dopłatą 25 zł (6,25 zł za osobę) może przeżyć przygodę swojego życia tylko w swoim gronie.
  • Pamiętajcie, aby mieć na sobie wygodne ubranie (a także buty, które mogą się bardzo przydać podczas ucieczki...)
  • Podczas Waszej próby prosimy o kontrolowanie swoich ruchów - na tyle, na ile będzie to możliwe
  • Pamiętajcie o tym, ze Waszym celem jest przejść przez cały Dom z Koszmaru. Wydaje się proste? Zobaczymy...

Pełen regulamin dostępny jest tutaj.

Go back to list

sieci społecznościowe