Lato w Poznaniu

Strona Lato w Poznaniu przedstawia propozycje spędzania czasu w Poznaniu w okresie wakacji.

Na górze strony są Aktualności - tu możesz poznać propozycje najważniejszych wydarzeń w najbliższym czasie.

W panelu video możesz obejrzeć filmy związane z wydarzeniami letnimi. Można też przejść na stronę video.poznan.pl. Na tej stronie są zamieszczone filmy związane z Poznaniem.

Poniżej znajdują się informacje o różnych wydarzeniach organizowanych podczas wakacji. Są podzielone na bloki tematyczne, np.: "Półkolonie, warsztaty, zajęcia", "Zwiedź Poznań", "Kultura na lato", "Sport i rekreacja", Kino, teatr, multimedia".

W bloku "Zgłoś" jest link do formularza, dzięki któremu organizatorzy mogą wysłać do redakcji strony opis swojego wydarzenia. Po wysłaniu znajdzie się w jednym z bloków tematycznych lub wśród wszystkich wydarzeń w dziale "Co? Gdzie? Kiedy?". W bloku "Zgłoś" jest także informacja o telefonach alarmowych i kontakt do redakcji strony.

W bloku "Wakacyjny poradnik" są publikowane informacje o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Poniżej są małe obrazki przekierowujące na przydatne strony w czasie wakacji, np.: Term Maltańskich, Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Centrum Informacji Kulturalnej.

W bloku u dołu strony znajduje się stopka, która zawiera linki m.in. do:

  • pomocy,
  • deklaracji dostępności,
  • regulaminu,
  • polityki cookies,
  • RODO.

Znajdziesz tam też informacje o wykonawcy systemu, o zasadach i warunkach wykorzystania otwartych danych, a także dane kontaktowe: numer telefonu i adres e-mail.

W prawej części stopki znajdziesz strzałkę, po kliknięciu w którą zawsze powrócisz na górę strony.

Informacje z tej strony możesz czytać w telefonie komórkowym.

Czas trwania: 02:04