"Wolontariat z klasą" - Promocja wolontariatu szkolnego.

ul.Kochanowskiego 8a/2 Poznań

"Wolontariat z klasą" - Promocja wolontariatu szkolnego.

Stowarzyszenie CREO zaprasza na warsztat w ramach "Wolontariat z klasą". Jak skutecznie zachęcać uczniów i uczennice do angażowania się w wolontariat oraz wspierania akcji? Jakie sposoby można wykorzystać, by promować działania wolontariackie, by mogła zapoznać się z nimi cała społeczność szkolna (i nie tylko)?

Czwartek 07.12, godzina 13:30-15:45

Zgłoszenia na warsztat można dokonać wypełniając formularz:

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fforms.gle%2FT39R1chGR58bWjTYA%3Ffbclid%3DIwAR2jLXl_TfD3PW-CDT0hdFH0yhNB9SwgqprwupRO1hlzU_0JEUKn_0JxYaQ&h=AT1c0-eHIxc1DvmBvxAfokJQRbxYVi62HF2ZySKPxC2GxuHLxlH_euAMnar7i3fG1LlClt1EE5O1eNuCQyOoVJUhS5aMx1QJ7UIVa8ucPhHISdraGXiDa-hjd8qCo8t5HP40&__tn__=-UK*F

Szkolenie jest nieodpłatne, a każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma certyfikat!

"Wolontariat z klasą" - Warsztat - realizacja eventów i szkolnych kampanii społecznych od A-Z

ul. Kochanowskiego 8a/2,

Stowarzyszenie CREO zaprasza na warsztat w ramach "Wolontariat z klasą". Realizacja eventów i szkolnych kampanii społecznych od A-Z. Warsztaty, które pokażą jak krok po kroku planować i organizować szkolne eventy i kampanie społeczne, tworząc tym samym nieszablonowe i ciekawe akcje społeczne. Uczestnicy zapoznają się z przykładami akcji i sprawdzonymi metodami organizacyjnymi. Poznają również kwestie formalne, by planowane w przyszłości działania, były zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także różne narzędzia przydatne w procesie tworzenia swoich kampanii.

Piątek 20.10, godzina 13:30 - 15:45 (stacjonarnie)

Zgłoszenia na szkolenie można dokonać wypełniając formularz: 

https://forms.gle/CMoQLmMtde2rJz36A

 Link do szkolenia online zostanie przesłany mailowo dzień wcześniej.

Szkolenie jest nieodpłatne, a każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma certyfikat!