Nie zwalniamy tempa i ogłaszamy kolejne festiwale nad wybrzeżami poznańskich jezior. #naFalach rozpocznie się od wyjątkowego, podwójnego koncertu Natalii Przybysz i Igo! Ale to nie koniec niespodzianek...

Wyjątkowi goście 

Pierwszą z występujących będzie Natalia Przybysz - znana artystka, która po pięcioletniej przerwie powróci na maltańską scenę. Od 2019 roku wydała trzy albumy, a w zeszłą jesień ukazała się jej nowa płyta "Tan". Jesteśmy pewni, że wraz z publicznością nadaje na tych samych falach.  

Z kolei swój debiut na festiwalu będzie miał drugi artysta - Igo. Chociaż znamy go z takich formacji, jak "Męskie Granie", "Bass Astral x Igo", czy "Clock Machine", to tym razem wystąpi solo ze swoim albumem "Igo". 

To nie wszystko 

Czerwcowy koncert, to tylko początek rejsu. Reszta festiwalu odbędzie się już nad Strzeszynkiem. W sumie w lipcu i w sierpniu odbędą się jeszcze cztery koncerty, które pomogą nam popłynąć z letnią falą.  

Na scenie pojawią się jeszcze: 

12 lipca - Mitch&Mitch - W jego skład wchodzą fantastyczni muzycy polskiej sceny alternatywnej oraz jazzowej. Zespół współpracował z wieloma znakomitymi polskimi artystami jak m.in. Zbigniew Wodecki, a także z muzykami z całego świata takimi jak Felix Kubin czy Igor Krutogolov. 

13 lipca - Micromusic - Co ich wyróżnia? Zdecydowanie melancholijne teksty i nieszablonowe aranżacje, za co otrzymali Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Poetycka. 

16 sierpnia - Margaret - W 2014 roku wydała swoją pierwszą płytę, która uzyskała status platynowej. Do tej pory ma na swoim koncie już sześć albumów studyjnych. Od 2020 jest właścicielką własnej wytwórni płytowej! 

17 sierpnia - Organek - Pierwszy singel promujący płytę zatytułowany "Mississippi w ogniu" uplasował się na 1. miejscu Lista przebojów Programu Trzeciego. 

Bilety? 

#naFalach to ważny festiwal, który nie tylko oferuje świetną zabawę nad wybrzeżem Strzeszynka, ale oferuje to zupełnie za darmo! Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy, nie potrzebujesz żadnych biletów.