x

Ela Adamiak - koncert ZMIANA TERMINU NA 11.10

2020-04-26 ( niedziela )
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwrócić.

Zwrot biletów zakupionych w CIK: zwroty możliwe stacjonarnie po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Bilety można zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

Podczas koncertu Ela zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty - "Zbieram siebie" oraz swoje największe przeboje takie, jak: "Jesienna zaduma", "Do Wenecji dalej stąd co dzień" i wiele innych.

Ela Adamiak - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego.  Ela niedawno obchodziła 40-lecie pracy artystycznej. Artystka nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazywały się sukcesem. Wokalista wydała niedawno długo wyczekiwaną płytę, na której znalazły się starannie dobrane, nowe utwory artystki: "Trwaj, chwilo, trwaj" (duet z A. Nowakiem), "Posiedzimy sobie razem w kuchni" (duet z K. Kiljańskim), "Zanosi się na noc". Piosenka "Trwaj chwilo trwaj" przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. "Trójki", Radia "Złote Przeboje" a w plebiscycie Polskiego Radia "Jedynki" głosami radiosłuchaczy wybrana została Przebojem Jesieni 2009 roku.

Bilety - 55 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/