a

Spektakl gościnny - Niespodzianka

2019-10-16 ( środa )
17:30
Collegium Da Vinci - Aula Artis, ul. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Kategoria: Inne

Najnowsza premiera Teatru Kamienica: spektakl Niespodzianka! Sztuka, której autorem jest Pierre Sauvil to widowiskowa i dynamiczna arcykomedia, przygotowana specjalnie na 10-lecie Teatru Kamienica.
Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego w humorystyczny sposób obnaża wiele prawd dzisiejszych czasów. To sztuka z wyśmienitą obsadą, błyskotliwymi dialogami i... mnóstwem NIESPODZIANEK!

O spektaklu Niespodzianka, Teatr Kamienica 

Spełniony biznesmen i niespełniona aktorka. Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem tylko z obawy o podział majątku. Kiedy w końcu Katarzyna (Joanna Liszowska) postanawia postawić wszystko na jedną kartę - zabrać swoją część pieniędzy, Filip (Sambor Czarnota) knuje plan jak w białych rękawiczkach pozbyć się małżonki. Gdy ona odkrywa niechlubne zamiary męża, decyduje się... pierwsza unieszkodliwić drania. Oboje, do brudnej roboty angażują biednego, samotnego sąsiada (Krzysztof Kiersznowski). Całej lawinie niespodziewanych sytuacji wtórują inni sąsiedzi - wścibska Janina Kapusta (Elżbieta Jarosik/Małgorzata Sadowska) i przemądrzały student Bożydar Satanowski (Krystian Kukułka).

Premiera 28 marca 2019

Twórcy i obsada spektaklu Niespodzianka, Teatr Kamienica

 • Autor: Pierre Sauvil
 • Reżyseria: Emilian Kamiński
 • Obsada:
  Joanna Liszowska,
  Sambor Czarnota,
  Elżbieta Jarosik/Małgorzata Sadowska,
  Krystian Kukułka,
  Krzysztof Kiersznowski

Bilety w cenach 100 i 120 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: