x

Kovalczyk: Piosenki Mistrza - koncert

2019-10-25 ( piątek )
20:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Kategoria: Muzyka

Charyzmatyczny wokalista o niepowtarzalnym głosie, wyrusza w kolejną trasę koncertową promując wydanie swojego czwartego albumu studyjnego. Projekt "Piosenki mistrza" jest spojrzeniem na twórczość wybitnego artysty Grzegorza Ciechowskiego przez pryzmat muzyki elektronicznej, która stanowiła w jego kompozycjach ważny element.

Nowa trasa koncertowa Kovalczyka to wydarzenie inne niż wszystkie. Perfekcyjnie przygotowane show z zaskakującą oprawą muzyczną i wizualną. Doświadczyć będzie można mocy współczesnej muzyki elektronicznej okrytej eterycznymi partiami saksofonu, fletu poprzecznego czy ewi. Dodane do tego będą tak znakomite kompozycje, jak: "Mamona", "Tak, tak... to ja", "Telefony", "Nie pytaj o Polskę", "Kombinat", które wytworzą wybuchową mieszankę muzyczną.

Kovalczyk (Paweł Kowalczyk) - producent, kompozytor, autor tekstów, laureat wielu konkursów i przeglądów piosenek. Finalista 3. edycji programu Idol. Założyciel wytwórni fonograficznej artCONNECTION music, w której płyty nagrywają młodzi jak i uznani artyści.

Bilety - 45 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/