a

Koncert zespolu Eleanor Gray

2015-01-23 ( piątek )
22:00
Alligator Poznań, Stary Rynek 86, Poznań

Kategoria: Muzyka

Eleanor Gray pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Kulinarnie sprawę ujmując, jest to danie świeże, zdrowe i ostro przyprawione :) Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: "Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, zasuwać mainstreamem dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl."
Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole. "Czasem klepiemy się po pupciach, a niekiedy mamy ochotę pozabijać" - cytat z wypowiedzi radiowej Operatora Gitary Basowej - Marcina Ł. Mimo różnych inspiracji muzycznych każdego z nich, razem tworzą monolit, a obrany cel jakim jest stałe miejsce na rynkach muzycznych napędza i motywuje do ciężkiej pracy. Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie na koncertach daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków. Koncerty m.in. z happysad, Muchami, Hunterem czy My Riot potwierdziły, że ich muzyka i oni sami jako zespół są gotowi do wydania pierwszego długogrającego albumu, który to chłopaki z E.G. nagrali w studiu RecPublica w Lubrzy. Planowo płyta ma pojawić się na rynku w trzecim kwartale 2014r, a premiera pierwszego klipu oraz singla do piosenki "If You Wanna" już pod koniec marca br.
"Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120%, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, wydalibyśmy na granie ostatnią złotówkę".
Eleanor Gray to:
Alan Garstecki-voc
Jacek Idźkowski-guit
Marcin Łatko-bass
Jarek Majer-guit
Daniel Maliszewski-drums
WSTĘP: 10 zł (do wykorzystania w barze)

Załącznik