a

Koncert - Amy Winehouse Music Still Alive

2016-03-14 ( poniedziałek )
19:00
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, ul. Aleksandra Fredry 9, Poznań

Kategoria: Muzyka

Postaci Amy Winehouse nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielu ludzi fascynuje życie i twórczość tej nietuzinkowej artystki. Mimo swego, kontrowersyjnego trybu życia była kochana i podziwiana przez rzeszę fanów. Jej szczere teksty i fenomenalny wokal nadal poruszają i skłaniają do refleksji. Utwory "Rehab" czy "Back to Black" zna chyba każdy. Najbardziej znane utwory Amy będzie można usłyszeć w trakcie koncertu AMY WINEHOUSE Music Still Alive. W Teatrze Wielkim wraz z CoOperate Orchestra wystąpią:
Wojciech Myrczek - wokalista jazzowy. Laureat wielu nagród krajowych i zagranicznych, w tym I miejsca i nagrody publiczności na Shure Montreux Jazz Voice Competition.
Kasia Moś - finalistka III edycji MUST BE THE MUSIC, występowała z zespołem "Pussycat Dolls Burlesque Reviev" obok Kelly Osborne.
Aga Czyż - wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka z Poznania. Półfinalistka trzeciej edycji programu THE VOICE OF POLAND.
Karolina Supron - wokalistka solowa oraz sesyjna. Ze względu na swoje wszechstronne zainteresowania odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych: pop, jazz, musical, soul, a nawet w klasyce.
AMY WINEHOUSE Music Still Alive to nie tylko rewelacyjna muzyka, ale też spektakularna gra świateł i elementy aktorskie, które zmieniają to wydarzenie w podróż po bogatym we wzloty i upadki życiu brytyjskiej wokalistki.

Bilety dostępne on-line w cenach:

  • parter 99 PLN
  • balkon I 99 PLN
  • balkon II 89 PLN
  • balkon III 59 PLN

Bilety dostępne w: