Julia Marcel

Koncert - Julia Marcell

2016-04-08 ( piątek )
20:00
Sala Wielka, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Kategoria: Muzyka

Julia Marcell - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ma na swoim koncie 4 albumy - ufundowane dzięki internautom "It Might Like You" z 2008 roku, "June" z 2011, z piosenkami "Matrioszka" i "Echo", które długo zajmowały wysokie pozycje list przebojów, "Sentiments" z 2014, oraz najnowsza, pierwsza w całości polskojęzyczna płyta "PROXY".
Julia została laureatką prestiżowych nagród m.in.: PASZPORTU POLITYKI 2012 w kategorii Muzyka Popularna, FRYDERYKA 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna, jak również Nagrody Artystycznej miasta Torunia Im. Grzegorza Ciechowskiego 2011.
Wydawnictwa Julii Marcell spotkały się z uznaniem publiczności, dziennikarzy oraz ludzi związanych z kulturą, nie tylko w Polsce - ukazały się również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Obok własnych piosenek, pisze również muzykę do filmu i teatru. Jest autorką m.in. ścieżki dźwiękowej do najnowszego obrazu Przemysława Wojcieszka "Jak całkowicie zniknąć" (2015), oraz sztuk teatralnych "Kamienne niebo zamiast gwiazd" (2014) oraz "Kronos" (2014) w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego.
Julia i jej zespół koncertują na całym świecie. Odwiedzili między innymi Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię, Finlandię, Portugalię, Japonię i Stany Zjednoczone.
Wystąpili również na wielu festiwalach - SXSW, Eurosonic Festival, The Great Escape
Festival, Reeperbahn Festival, CO-POP, Open'er Festival, Męskie Granie i wielu innych.
ZESPÓŁ:
Julia Marcell - śpiew, gitara, klawisze
Mandy Ping-Pong - śpiew, altówka, klawisze
Thomas Fietz - perkusja
Thomsen Slowey Merkel - bas

bilety:
miejsca siedzące 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu
miejsca stojące 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu

Więcej informacji na kulturapoznan.pl

akt.LT

Bilety dostępne w: