a

Zespół OCN powstał we Wrocławiu w 2001 roku pod nazwą Ocean. Już debiutancka płyta, zatytułowana Waterfall, zapewniła im sukces. Album wyprodukowany przez Vance'a Powella, znanego m.in. ze współpracy z The White Stripes czy Kings of Leon, promowany przez tytułowy singiel Waterfall, szybko wspiął się na listy rockowych przebojów. OCN mają za sobą występy na takich polskich festiwalach jak Jarocin Festiwal, Union of Rock Festival w Węgorzewie, Ursynalia Festival, i Orange Warsaw Festival gdzie jako jedyny polski zespół otwierał wyprzedany koncert Beyonce. Zespół koncertował też za granicą, m.in. na Reeperbahn Festival w Hamburgu czy Sziget Festival w Budapeszcie.
25 września 2015 roku ukazał się najnowszy album OCN zatytułowany Demon i Karzeł. Zespół nie próżnował i od razu wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową, zakończoną koncertem w warszawskiej Stodole. Po serii koncertów z zespołem happysad, OCN wracają do Poznania!
Kuba Leciej właśnie skończył pracę nad swoim debiutancką płytą pod tytułem ECHO. Wyszukane teksty, melodyjny śpiew i klimat pop/rock tworzą koncept album nawiązujący do pozytywnych, jak i negatywnych emocji człowieka. Artysta ma za sobą występy w programach Must Be The Music, X Factor oraz The Voice of Poland, kilkaset koncertów w kraju i za granicą, oraz udział w produkcjach i przedsięwzięciach takich wykonawców jak PEJA Slums Attack czy DonGuralesko.

Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 25zł w przedsprzedaży / 30zł w dniu koncertu

oprac.LT

Bilety dostępne w: