plakat

Coolturalny Stary Rynek

01.07 – 03.07.2016

W ramach projektu Coolturalny Stary Rynek będzie można posłuchać koncertów zarówno na Scenie na Quadro jak i przy Fontannie Neptuna. Repertuar począwszy od muzyki klasycznej, poprzez rock, pop, aż po młodą alternatywę. Nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych. Tym razem w niedzielne popołudnie teatr Fuzja zaprezentuje spektakl "Elmer - słoń w kratkę".

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Scena na Quadro

1 lipca godz.18, Open Mic "The Best" - koncert - wystąpią obecni słuchacze i absolwenci szkoły wokalnej Art Of Voice Studio wykonując znane i popularne utwory muzyki rozrywkowej we własnych interpretacjach.

2 lipca godz. 20, Supermenki "Nic nie może wiecznie trwać" - koncert - w programie piosenki z repertuaru Anny Jantar. Członkowie zespołu: Kinga Kwiatkowska, Weronika Skrzypek, Karolina Gorzejewska, Marta Bykowska

Coolturalny Stary Rynek - akustycznie,

2 lipca, Fontanna Neptuna

  • godz. 18 Jopil - koncert,
  • godz. 19 Groberska - koncert

Spektakle dla dzieci

3 lipca godz. 12.30, Scena na Quadro - Teatr Fuzja - "Elmer - Słoń w kratkę"

Młodzi wirtuozi na Starym Rynku

3 lipca, godz. 18, Scena na Quadro, Młoda klasyka cz. I - koncert - zaprezentują się najzdolniejsi poznańscy muzycy młodego pokolenia - uczniowie poznańskich szkół muzycznych. 60-minutowe recitale to nie tylko sposób na kulturalne ożywienie Starego Rynku, ale także szansa na popularyzacje klasycznego repertuaru "wyrwanego" z murów filharmonii. Osią każdego z recitali będzie fortepian, a towarzyszyć mu będą różnego rodzaju instrumenty.