a

Koncert PPNOU - Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele

2016-12-04 ( niedziela )
19:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy - pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła "szafa grająca", w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy  aranżują prawdziwe "perełki" światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każde Show to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC "Highway to hell" lub "Billie Jean" Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterzePPNOU.

Zespół dzięki niespożytkowanemu kapitałowi energii i inwencji twórczej jest wspaniałą propozycją muzyczną dla ludzi w każdym wieku i z różnymi upodobaniami. Wysoki poziom muzyczny i lekki, żartobliwy charakter koncertów zapewnią wspaniałą rozrywkę szerokim rzeszom melomanów.

PPNOU to:

  • Piotr Kończal
  • Tomasz Kasperek
  • Jacek Ciepliński
  • Marek Gordziej

UWAGA : Ilość miejsc ograniczona ze względu na pojemność klubu Blue Note Poznań.

Przedsprzedaż biletów : 40 zł (do 20.11) / Cena normalna : 50 zł / Bezpośrednio przed koncertem : 60 zł.

Bilety dostępne on-line.

_

oprac.LT