plakat

Koncert charytatywny - Michael Jackson Instrumentalnie

2016-12-12 ( poniedziałek )
19:00
Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ul. Henryka Wieniawskiego 1, Poznań

Kategoria: Muzyka

Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na ucztę dźwięków w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych z Poznania pod dyrekcją mjra Pawła Joksa.
KTO GRA?
Artyści otrzymują rozkaz by zabrać słuchaczy we wspaniałą muzyczną podróż śladami wybitnej postaci sceny - Michaela Jacksona i wywiązują się z niego perfekcyjnie. Wszystko to w dostojnych murach najlepszej sali koncertowej Poznania - Auli Uniwersyteckiej.
Każdy, kto choć raz spotkał się z muzykami dowodzonymi batutą mjra Joksa wie doskonale, że wieczór spędzony w ich towarzystwie nigdy nie jest czasem straconym. 
O ORKIESTRZE
Muzyczną służbę w Wojsku Polskim Orkiestra rozpoczęła 18 maja 1947 roku. Pod sztandarem ze znakiem biało-czerwonej szachownicy OR SP z dumą reprezentuje w kraju i za granicą lotników polskich, których żołnierska droga wiedzie do gwiazd, w elitarnej służbie Sił Powietrznych.
Historycznie orkiestra działalność swoją rozpoczęła w symbolicznym dla oręża polskiego miejscu, w Twierdzy Modlin. Po kilku miesiącach przeniesiona została do Poznania, gdzie w nadwarciańskim grodzie Przemysława funkcjonuje do dziś. Pierwotnie jako Orkiestra Garnizonowa Dowództwa Lotnictwa Operacyjnego, potem jako Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych, następnie Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej. Od lipca 2004r. nosi nazwę Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.
GRAMY NA TAK
Koncert ma charytatywny charakter, a dochód w całości zostanie przekazany na wsparcie osób z niepełnosprawnością intelektualną - podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak.
Z mjr Pawłem Joksem i jego Orkiestrą mamy przyjemność współpracować już od ładnych kilku lat. Muzycy uświetnili swoim występem Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia. Grali również dwukrotnie na rzecz dzieci ze Szkoły "Zakątek".

Bilety wyprzedane!

oprac.LT