Karpeta Jazz Brothers

Swingowa potańcówka - Karpeta Jazz Brothers + DJ-e

2017-01-28 ( sobota )
20:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

Swingowa potańcówka z muzyką z lat 30-40. w klimatach Złotej Ery Swingu. Do tańca zagra swingujący wrocławski zespół Karpeta Jazz Brothers. Po koncercie DJ-e będą kontynuować muzyczno-taneczną podróż w przeszłość. Zagoszczą Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Glen Miller, Artie Shaw, Count Basie i wielu innych.

PoŁóW to międzymiastowa taneczna wymiana swingowa. Trzymiesięczny cykl warsztatów tanecznych organizowanych przez 3 miasta Poznań-Łódź-Wrocław. Poznań to pierwsza "przystań", której jedną z atrakcji będzie.

Karpeta Jazz Brothers to zespół z Wrocławia, założony przez czterech braci. Jako, iż grają razem od najmłodszych lat, trudno wskazać konkretną datę jego powstania. Przez lata poszukiwań bracia wykreowali wspólny, jazzowy wizerunek formacji. Muzycy współpracują również ze znanymi artystami wrocławskiej sceny jazzowej zapraszając ich do swoich projektów.

Karpeta Jazz Brothers mają za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą. Bracia uczestniczyli również w kilku festiwalach jazzowych: m.in. w Rudnikach, Jazz-Rock Meeting w Opolu czy Old Jazz Meeting w Iławie. Od trzech lat zespół koncertuje głównie w zwiększonym składzie. Ta sama krew płynąca w ich żyłach sprawia, że bracia tworzą zespół pod każdym względem.

Zabierz buty do tańca!

Bilety w cenie 35 zł.

_
oprac.LT

Bilety dostępne w: