Przemek Urbaniak Duo

Koncert artysty, którego nie trzeba przedstawiać - Koncert Przemek Urbaniak DUO z autorskimi piosenkami dla dzieci. Dzieciom towarzyszyć  będzie cała masa kolorowych instrumentów perkusyjnych, kolorowe chusty i bańki mydlane.

Termin:

12 listopada, niedziela Grupa od 0 do 8 lat Godzina 16:30

Koszt: 15 zł za osobę Dziecko + rodzic - 30 zł Dziecko + 2 rodziców - 40 zł 2 Dzieci + 2 rodziców - 50 zł

Bezpłatny wstęp mają osoby posiadające karnet na zajęcia grupowe lub indywidualne w Akademii Muzyki Ebertowski

Zapisy wyłącznie mailowo: akademia@ebertowski.pl - w treści należy podać imię i wiek dzieci oraz nazwisko wraz z numerem kontaktowym.

Informacje: 882 854 999.

Rezerwacja - wpłata całej kwoty na konto szkoły: Bank WBK 46 1090 1346 0000 0001 1934 6333 (w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko z dopiskiem koncert) Hala ARENA Poznań, wejście C, I piętro. ul. Wyspiańskiego 33 (wjazd od ul. W. Reymonta).

Na czas trwania Koncertu organizatorzy zapewniają bezpłatny parking przy samym obiekcie HWS ARENA. Wjazd od ul. W. Reymonta, wjeżdżają Państwo jako osoby upoważnione.

* Przemek Urbaniak jest animatorem dziecięcym od ponad 5 lat. Działa w okręgu poznańskim, edukując dzieci w kilkunastu placówkach wczesnoszkolnych. Piosenki, których używa są jego własnymi kompozycjami dostosowanymi do wieku, miejsca i okoliczności. Razem ze znakomitym poznańskim gitarzystą Piotrem Gębarowskim zebrali kilka tych utworów nagrywając je na płytę. Jest to podróż poprzez zabawę i naukę. Odwiedzają Piratów, Hiszpanię, Makaronowego Króla jak i Turbo Żółwia. Ich koncerty nie służą jedynie biernemu siedzeniu i słuchaniu...to doskonale spędzony czas z muzyką i bajkowymi tekstami. Muzykujmy z NAJmłodszymi

Załącznik

Zobacz www.ebertowski.pl