plakat

Nowi Mistrzowie: Kądziela/Sarnecki/Wrombel/Zagórski - koncert

2017-12-09 ( sobota )
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Maciej Kądziela, który w czasie Blue Note Poznań Competition 2017 zachwycił swoją brawurową grą na saksofonie i wygrał konkurs w kategorii solista-instrumentalista, powraca na scenę Blue Note w formacji genialnego gitarzysty i kompozytora Rafała Sarneckiego.
.
.
Godz. 18.00 - bezpłatne warsztaty dla młodych muzyków,
godz. 20.00 - koncert,
po koncercie - jam session.

Każde spotkanie z cyklu Nowi Mistrzowie składa się z trzech elementów:
18.00 - Warsztaty dla młodych muzyków - poświęconych w pierwszej części udziałowi w konkursach muzycznych - sposobom przygotowania zgłoszeń, współpracy z muzykami akompaniującymi, doborowi konkursowego materiału, a także elementom autoprezentacji i promocji własnej twórczości. Druga część spotkania poświęcona będzie sprawom stricte muzycznym. Udział w warsztatach jest bezpłatnych dla wszystkich chętnych osób. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń przesłanych e-mailowo na adres klub@bluenote.poznan.pl.
20.00 - Koncert zespołu - z zagwarantowanym bezpłatnym wstępem dla uczestników warsztatów.
Jam session - po koncercie wspólne muzykowanie członków występującego wcześniej zespołu i uczestników warsztatów oraz wszystkich chętnych muzyków. W jego ramach uczestnicy warsztatów będą mogli sprawdzić w praktyce umiejętności wyniesione z warsztatów, ale także w czasie gry skonfrontować swoje umiejętności z najlepszymi. Udział w jam session jest bezpłatny.

Bilety - 35 zł.

Więcej informacji

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/