a

Koncert Christmas Denied

2017-12-16 ( sobota )
Alternativa, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Zagrają:

  • Heresy Denied (progressive death metal/deathcore)

Powstałe 6 lat temu Heresy Denied łączy nowoczesną odmianę death metalu ze staro szkolnym, bezkompromisowym graniem. W swojej twórczości zespół nawiązuje do czołowych przedstawicieli gatunku ekstremalnego metalu jak i kapel, które zdefiniowały jego nową odmianę. W muzyce ich nie brakuje sążnistych breakdownów, połamanych riffów, akustycznych przejść jak i energicznych, mięsistych partii gitarowych. Zespół wydał w 2016 swój pierwszy album pt. "Innerception" i jest w trakcie prac nad kolejnym długograjem. "Innerception jest dostępne na stronach bandcamp i youtube zespołu:

  • Fleshcold (progressive metalcore/djent)

Utworzony w 2014 roku FLESHCOLD to zespół grający nowoczesny metal.
Tworzymy unikalne brzmienie, które sprawi, że nie będziesz mógł przejść obok nas obojętnie.
Zespół powstał z inicjatywy młodych pasjonatów muzyki metalowej pragnących stworzyć muzykę, która dostarcza maksimum wrażeń oraz energii! Bartek, Rafał, Maciek, Kasjan i Miłosz to właśnie piątka młodych, która tworzy FLESHCOLD!!!!
Grupa na swoim koncie ma zagranie sporej liczby koncertów oraz trasę koncertową po Polsce.

  • Netherless (progressive metalcore/djent)

Wrocławska kapela zawita pierwszy raz do poznania prezentując materiał z ich debiutanckiej EP "Anthem of the Weary". Chłopaki łączą chwytliwe melodie z ciężkim brzmieniem, co nadaje klimat przekazywanej przez nich treści. Dzielili deski z takimi zespołami jak Monuments, Being As An Ocean, Napoleon czy Kingdom of Giants.

  • Protect This City (hardcore/metalcore)

Zespół został założony w 2013 roku w Złotowie przez lokalnych muzyków. Swoje debiutanckie demo, Protect This City nagrało i zmiksowało we własnym zakresie w 2014 roku. Materiał osadzony był w klimacie czysto hardcore'owym. Później złotowska ekipa zagrała koncerty u boku takich zespołów jak Final Sacrifice, Momma Knows Best, Sunset Trail, Sworn In, Archetype, 1125 oraz In Other Climes. W międzyczasie skład kapeli przeszedł zmiany i ustabilizował się ostatecznie pod koniec 2015 roku. W ekipie występują Miłosz - gitara, Bartek - perkusja, Radek - gitara, Tomek - bas oraz drugi Tomek - wokal. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem.

Bilety w cenie 10 zł dostępne na bramce.

_
opr.LT

Baner