kadr z koncertu

Widowisko jazzowe: Na co czekasz? - Koncert Noworoczny

2018-01-31 ( środa )
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Niezwykły występ studentów poznańskiej Akademii Muzycznej, którzy wraz z przyjaciółmi zaprojektowali wyjątkowe widowisko jazzowe: "Na co czekasz? - Koncert Noworoczny".

Intrygujące połączenie utworów retro i współczesnych, w autorskiej aranżacji  uzdolnionych studentów ostatnich lat Akademii Muzycznej!
W repertuarze pojawi się kilka piosenek świątecznych, z przewagą muzyki nowoczesnej. "Jesteśmy na wczasach", "I still haven't found" czy "Shape of you" -  to tylko kilka z utworów, które otrzymają zupełnie nowe aranżacje.

Żyjąc w XXI wieku przyzwyczailiśmy się do życia w pędzie, a gdy zatrzymujemy się na chwilę, to zdajemy sobie sprawę, że: wciąż na coś czekamy. Może w każdy poniedziałek pragniesz, aby nastał już piątkowy wieczór, nie możesz doczekać się do wymarzonego urlopu, a może... czekasz na miłość? Przyjdź i posłuchaj, jak widzą to autorzy projektu "Na co czekasz?".

Koncert pozwoli  słuchaczom nie tylko odpocząć od zgiełku miasta, ale też podaruje chwilę zapomnienia w radosnych dźwiękach poszczególnych utworów. Znajdziemy też moment na zastanowienie się nad tym, co minęło oraz tym, co jeszcze jest przed nami.
Jednym zdaniem - to wyjątkowe wydarzenie, odbywające się w równie wyjątkowym miejscu, z pewnością okaże się interesujące zarówno dla większych, jak i mniejszych koneserów muzyki.

Zosia "Miksa" Kurowska - wokal, Ola "Miksa" Woźniak - wokal, Izabela Modrzewska - wokal, Karolina Plumbaum - wokal, Joanna Paluch - wokal, Grzegorz Tomkowski - instrumenty klawiszowe, Stanisław Aleksandrowicz - instrumenty perkusyjne, Łukasz Wons - gitara elektryczna, Adrian Lipko - gitara basowa, Dominik Kurowski - gitara akustyczna, Wojciech Braszak - saksofon, Aleksandra Wiśniewska - flet, Szymon Woźniak - skrzypce

Bilety: do 20.01.2018 - 15 zł, od 21.01.2017 - 20 zł

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/