plakat cyklu

Mahalia - koncert w ramach cyklu muzycznego beat2beat

2018-03-28 ( środa )
Estrada Poznańska, Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań

Brytyjska artystka - Mahalia wystąpi w Poznaniu w ramach projektu beat2beat! Piosenkarka, tekściarka i narratorka - tak w skrócie można opisać Mahalię, ale nie oddałoby to talentu ani wszystkich zalet artystki.

Młodej Brytyjce udało się uchwycić cienką linię między subtelną, a jednocześnie elektryzującą muzyką. Jej teksty są bardzo osobiste, dzięki czemu łatwo się z nią utożsamić. Wychowana na dźwiękach Tweet, Lauryn Hill, Gil Scott i D'Angelo w wieku 12 lat otrzymała swoją pierwszą gitarę i zaczęła komponować. Publiczność poznała ją podczas tras koncertowych Eda Sheerana i Emeli Sandé, gdzie występowała jako support. Jej talent dostrzegli szybko producenci Nineteen85 (producent Drake'a), Steve Fitzmaurice (producent hitu "Stay with me" Sama Smitha) i laureat Grammy Supa Dups (producent Mary J Blige, Bruno Marsa i Eminema) oraz formacja Rudimental, która zaprosiła ją do kooperacji przy hicie "We the generation". Obecnie Mahalia jest w trakcie turnée po Europie. Zagra z Paryżu, Berlinie, Brukseli, Amsterdamie, Dublinie, Londynie oraz po raz pierwszy w Polsce: w Poznaniu w ramach projektu beat2beat. Jej najnowszy singiel nosi tytuł "Proud of me".

Ceny biletów: 45 zł (I pula do wyczerpania) i 50 zł dostępne online i w kasie Estrady  (ul. Masztalarska 8 - pon, śr, pt w godz. 13-18).

beat2beat - cykl koncertów organizowany przez Estradę Poznańską, prezentujący artystów i artystki, których charakteryzuje świeże spojrzenie na muzykę i swobodne poruszanie się między muzycznymi gatunkami. W ramach cyklu w Scenie na Piętrze usłyszymy takich artystów jak: EABS, Mahalia, Linia Nocna, Yeah But No i Yoachima.

Bilety dostępne w: