x

Thriller Live

2018-10-09 ( wtorek )
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14

THRILLER LIVE! to niesamowite widowisko muzyczne stworzone, aby upamiętnić karierę Króla Popu Michaela Jacksona. Cudowne Show muzyczne trafi na polskie sceny wprost z kultowej sceny londyńskiego West Endu!

Musical Thriller Live prezentuje 2 godziny niesamowitych przebojów stworzonych przez Króla Michaela i wciąż zapewnia rozrywkę jego fanom na całym świecie.
Thriller Live! odwiedziło już 33 kraje na całym świecie i zostało zaprezentowane już ponad 5000 razy! Dotychczas show odwiedziło takie kraje jak: Japonia, Brazylia, Singapur, Włochy, Niemcy i wiele innych. Thriller Live! to ponad 4 mln sprzedanych biletów, spektakularny pokaz energii, cudownej choreografii, owoc ciężkiej pracy utalentowanych tancerzy, śpiewaków, muzyków i producentów.
Pomysł na powstanie show  Thriller Live! narodził się w 1991 roku. Wtedy z inicjatywą uhonorowania kariery Michaela Jacksona wyszedł Adrian Grant - niezwykle twórczy producent spektakli muzycznych. Impreza rosła w siłę, aż w roku 2001 sam Michael Jackson osobiście uświetnił 10 rocznicę premiery. Opisał produkcję jako piękną i niewiarygodną! Zainspirował tym samym pomysłodawców do dalszego rozwoju projektu. Producent musicalu David Grant tak mówi o tym niesamowitym widowisku: To była moja wizja aby stworzyć Show, które przeniesie choć trochę magii, którą był Michael Jackson na widzów w każdym wieku mówi producent musicalu David Grant. Dedykujemy Thriller Live Michaelowi Jacksonowi - performerowi, człowiekowi kreatywnemu i jego humanitarnej wizji pokoju, miłości i harmonii.
Spektakl Thriller Live! widziało czterech członków rodziny Michaela Jacksona i byli nim zauroczeni. Musical jest pozycją obowiązkową dla każdego fana Michaela Jacksona!

Brak biletów w CIM.

opr.sw