plakat

Hope, Trzynasta w Samo Południe, Mescalero - koncert

2019-04-27 ( sobota )
19:00
Klub U Bazyla, ul. Norwida 18A, Poznań

Kategoria: Muzyka

Hope to czołowi reprezentanci polskiego rapcore'u, poznański gang sprawdzony na krajowych i zagranicznych scenach. W ciągu ponad 10-letniej działalności dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count i Hed PE, ale oni wciąż konsekwentnie idą po swoje - wspierani przez fanów, którzy są dla nich jak rodzina. Hope to siedem różnych osobowości mówiących jednym głosem, niepoprawni miłośnicy szorstkiego oldschoolu i szczerego, analogowego hałasu. Na ich koncie znajdują się trzy albumy: debiutancki "Join the Gang" z 2010 r. (album był sprzedawany równocześnie w Polsce i w Japonii) oraz 4 lata późniejszy "Da Best Of". Najnowszy trzeci album "Name it" w sprzedaży od 18.01.2019!. Hope to laureaci popularnego programu talent show "Must Be The Music", a także Eliminacji do Przystanku Woodstock. W sumie na "najpiękniejszym festiwalu świata" poznaniacy wystąpili trzykrotnie: w 2012, 2013 i 2015 r. Zespół ma również za sobą serię zagranicznych koncertów, m.in. w Rosji, Niemczech, Szwajcarii, Czechach i Bułgarii. W roku 2018 formacja po raz kolejny wywalczyła miejsce na dużej scenie Przystanku Woodstock (obecnie: Pol'and'Rock Festival).

Trzynasta w Samo Poludnie zdobyła serce publiczności udziałem w programach telewizyjnych Must Be the Music oraz X-Factor. Slot Art, Czad Festiwal, Eleven Bike Fest - to tylko nieliczne festiwale, na których można było ich zobaczyć. Dwukrotni goście Najpiękniejszego Festiwalu Świata, Woodstockowej Dużej Sceny, na której jako laureaci Złotego Bączka porwali 80-tysięczny tłum. Grali u boku takich artystów, jak: Uriah Heep, Perfekt, Kult, AcidDrinkers, Lady Pank, Ira, Dżem czy Big Cyc. Stali i pożądani bywalcy zlotów motocyklowych. Laureaci nagrody "Polski Debiut Rocku" Antyradia. Po studyjnym albumie "Hell Yeah' wydanym w 2015r. wyruszyli w trasy koncertowe. Pochodzący z płyty singel dotarł do 1. miejsca listy Turbo Top emitowanej przez Antyradio, a wydawnictwo promowane teledyskiem do utworu tytułowego dotarło do 25. miejsca polskiej listy przebojów - OLiS. Wracają po przerwie z nową energią i materiałem pod tytułem "II"!

Mescalero to skład grający mocno osadzony w korzeniach rock'n'rolla hard rock, który jednak, z racji różnorodnych zainteresowań muzycznych poszczególnych członków zespołu, nie zamyka się w skostniałej formie, ale czerpie z tego, co dziś najlepsze w dziedzinie "ostrej" muzyki, uzyskując wybuchową mieszankę tradycji z nowoczesnością. Komponują utwory skoczne i energiczne, tak aby tuptanie i ruchy taneczne były wykonywane wspólnie i bez wcześniejszego przygotowania. Idea jest jedna! Dobra zabawa - wtedy wiesz, że jest naprawdę dobra.

Bilety 30 zł - 40 zł.

Zobacz www.facebook.com/events/329806677655542/