plakat wydarzenia

BaRock Club Poznań - razem dla Angeli

2019-05-23 ( czwartek )
19:30-23:00
BaRock Club, róg Wielkiej i Szewskiej w Poznaniu

Kategoria: Muzyka

Trzy zespoły, jeden wieczór i jeden wspólny cel. Graphotype / My / Arktyka w BaRock Club Poznań - razem dla Angeli Nyga! #gramydlaANGELI 

Bilety: 20 zł (lub tyle ile Wam podpowiada serducho) - do nabycia w dniu koncertu przy wejściu do Klubu Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na konto fundacji "Złotowianka" KRS 0000308316. Angela Nyga walczy z nieoperacyjnym glejakiem III stopnia. Szansą i nadzieją, nie tylko na przedłużenie jej życia, ale możliwe, że na całkowite wyleczenie jest Terapia Protonowa w RPTC, w Monachium. Jednak problemem jest koszt leczenia ok. 180 tys. złotych, którego nie refunduje nasz NFZ...

Zagrają: Graphotype Graphotype - powstałe w 2016 roku Power Trio z Warszawy, grające w klimatach BluesRock/GarageRock inspirowane muzyką lat 60/70ych oraz twórczością m.in. Jacka White'a, Racounters czy Wolfmother. Znakami firmowymi zespołu są energiczne kompozycje i zgrane improwizacje, co czyni każdy ich występ wyjątkowym. 

Arktyka Zespół Arktyka powstał w styczniu 2014 roku z inicjatywy klawiszowca Karola Dzięcioła, który zaprosił do wspólnego grania dwóch gitarzystów - Michała Kramarczyka i Mariusza Gisia. Po pewnym czasie skład uzupełnił perkusista Wojciech Smarzyński i tak powstał trzon zespołu, który istnieje do dzisiaj. Grupa od początku tworzyła autorski repertuar w oparciu o własne inspiracje muzyczne, podstawę brzmienia określały jednak charakterystyczne partie klawiszowe. Grupa przez lata istnienia miała kilka nazw, trzech wokalistów oraz dwóch basistów. Pod koniec 2015 roku do kapeli dołączył nasz obecny bassman - Kamil Milkiewicz a ostateczne formowanie zespołu zakończyło się w lipcu 2018 roku, kiedy to skład uzupełnił wokalista Szymon Dorna. Dzisiaj, Arktyka jest gotowa do wyruszenia w świat. 

My, czyli połączenie pasji, energii i charyzmy podzielone przez cztery. Muzyka, którą tworzą stanowi wypadkową inspiracji każdego z członków zespołu, czego odzwierciedleniem są elementy wielu, często skrajnych gatunków muzycznych dostrzegalne w twórczości zespołu. Słuchając kolejnych utworów My można odkryć zarówno wpływy klasycznego rocka, indie, jak i nawiązania do brzmień alternatywnych.

www.pomagam.pl/angelanyga

Zobacz www.pomagam.pl/angelanyga