a

Bigbitowy Dzień Dziecka. W rytm mocnego uderzenia bawią się wszystkie pokolenia

2019-06-01 ( sobota )
Sala Wielka, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Wiek uczestników: od 5 lat

22. BIENNALE SZTUKI dla DZIECKA "SZTUKA JAKO SPOTKANIE"
"Bigbitowy Dzień Dziecka. W rytm mocnego uderzenia bawią się wszystkie pokolenia"

Zabrzmią takie ponadczasowe hity, jak "Stary niedźwiedź", "Jedziemy autostopem", "Anna Maria", "Trzynastego" "Roll Over Beethoven", "Rings of Fire" i "Niedziela będzie dla nas" i inne wspaniałe beatowe piosenki z lat 60' i 70' - w sumie aż siedemnaście szalonych kawałków.

Zagrają poznańskie Muchy i ich znakomici goście: Ania Rusowicz, Ania Brachaczek, Lesław Strybel i Tomasz Grdeń. Uczestnicy zatańczą wspólnie z grupą Swing Craze (która nauczy kroków nawet najbardziej odpornych).

Bigbit to muzyka przy której bawili się dziadkowie i pradziadkowie współczesnych dzieci. Rodzicom również nie była obca. A teraz starsi zapraszają do niej dzieciaki. Bigbit rozrusza każdą imprezę: czy to będzie prywatka, czy domówka, czy potańcówka, czy też dyska. Kiedyś tańczyło się go przy adapterze, zwanym także gramofonem. Dzisiaj zastąpiły go komputer i telefon. Ale najlepsza bigbitowa impreza rozkręca się zawsze z muzyką na żywo.

  • Czas trwania: 90 min.
  • Wiek uczestników: od 5 lat

Bilet, w cenie 5 zł, powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).
Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Organizatorzy bardzo proszą o punktualność.

_
opr.LT

Bilety dostępne w:

Baner