Fot. Adam Krause

Anna Serafińska - UWAGA! KONCERT ODWOŁANY

2019-11-20 ( środa )
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

UWAGA! Wydarzenia "ANNA SERAFIŃSKA | Projekt Osiecka/Kofta" z dnia 2019-11-20 19:00 zostało odwołane!
Bilety zakupione w punktach stacjonarnych należy zwracać w miejscu ich nabycia, za okazaniem dowodu zakupu.

Artystka zaprezentuje utwory z repertuaru Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty.

Anna Serafińska jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.  Z uczelnią związana jest  zawodowo od 1997 r.
Laureatka wielu nagród w tym I nagrody oraz nagrody publiczności na międzynarodowym konkursie dla wokalistów jazzowych Shure Montreux Jazz Voice Competition 2004. Zdobyła też tytuł Lady Summertime podczas międzynarodowego konkursu wokalistów jazzowych w Hammenlinie (2006).
Czytelnicy Jazz Forum okrzyknęli ją mianem Nowej Nadziei Polskiego Jazzu za rok 1999. Zajmuje się wszystkimi odcieniami wokalistyki jazzowej i jej pokrewnymi - od standardów w ich klasycznym brzmieniu po współczesne formy muzyczne. Doświadczenie sceniczne to udział w licznych koncertach - od występów klubowych po renomowane festiwale w Polsce i za granicą. Występowała już na każdym kontynencie, w ponad 20 krajach.
Oprócz stałych zajęć ze studentami, bierze udział w licznych warsztatach w kraju i zagranicą. Pracowała również jako instruktor wokalny telewizyjnych talentshow m. in. "Idol", "Jak Oni Śpiewają" , The Voice of Poland" oraz "Aplauz Aplauz". W swoim dorobku ma 6 albumów solowych: Nieobecni, Melodies, Ciepło Zimno. Gadu Gadu, Anna Serafińska Groove Machine i najnowszy projekt, którego zaprezentowany został w 2017 roku -  Anna Serafińska Chopin Trio.

Fot. Adam Krause

_
opr.LT