logo

Niezwykłe atrakcje dla młodych widzów i melomanów! Na Dużej Scenie w Teatrze Polskim w Poznaniu odbędzie się wyjątkowe spotkanie z muzyką pt.: "MUZYKOŁAJKI, smyki dla smyków".

Muzyczny prezent dla najmłodszych melomanów, z okazji zbliżających się Mikołajek, przygotowała Orkiestra Antraktowa Teatru Polskiego w Poznaniu.

- Nie chowajcie idealnie wypastowanych dla Mikołaja bucików! Wykorzystajcie ich blask i załóżcie je na niedzielny, popołudniowy koncert! W programie znajdziemy zimowe utwory przyjazne dla młodego, kształcącego się ucha - namawia Jacek Muszkieta, specjalista do spraw artystycznych Teatru Polskiego w Poznaniu. - Nie będzie to zwyczajny mikołajkowy występ. Tym razem nauczymy się słuchać muzyki wszystkimi zmysłami, użyjemy naszej wyobraźni, a może też... wiedzy matematycznej!

Uczestnik wydarzenia otrzyma książeczkę "Elementarz Koncertowy", która pozwoli na samodzielnie kontynuowanie muzycznych przygód w domu. Za wyjątkową animację koncertu będzie odpowiadać autorka elementarza Ewelina Chatłas

Dla małych smyków zagrają muzyczne smyki Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu pod batutą Adama Domurata.

"MUZYKOŁAJKI, smyki dla smyków. Koncert Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu"

Cena biletu: 15 zł.

_
akt.LT

Bilety dostępne w: