Logo Pretekstu: trąbka skrzyżowana z widelcem.

Koncert Bluesowy z okazji Dnia Kobiet w Pretekście

2020-03-08 ( niedziela )
17:00-19:00
Restauracja Pretekst, ul. Fredry 7, Poznań

Koncert bluesowy z okazji Dnia Kobiet w Pretekście. Organizatorzy zapraszają Panie wraz z osobami towarzyszącymi na wieczór z muzyką bluesową z okazji Dnia Kobiet! 8 marca w Restauracji Pretekst wystąpią dla Państwa muzycy z Wrocławia: - Alicja Hudzik - wokalistka o charakterystycznej jazzrockowej barwie głosu, absolwentka POSM I stopnia w Katowicach (w klasie fortepianu), znana między innymi z popjazzowego projektu z Arturem Ambrożuk, a także z duetu Vino i Kapelusze - Gniewomir Dolata - gitarzysta z 10 - letnim doświadczeniem, artysta porusza się zarówno w muzyce bluesowej, jak i black metalu, jest znany między innymi z cyklu "Kwiaty tamtych lat" (poświęconemu muzyce kontrkulturowej z lat 60.), który odbył się w 2018r. w Ostrowskim Centrum Kultury.

Wystąpi gościnnie perkusista - Miłosz Babiarski na cajonie. Miłosz Babiarski to wrocławski perkusista znany z zespołu Intruder. Pogoda ducha i lekko cięty humor powodują, że muzyka z dodatkiem jego bębnów nabiera swoistego zadziornego charakteru.

Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków około bluesowych brzmień typu Jimi Hendrix, Robert Johnson, Janis Joplin, Johnny Cash, The Doors, czy The Who!

Bilety: 15,00 PLN

rezerwacje stolików: 515 749 333

Zobacz www.facebook.com/events/2464970710431303/?active_tab=about