baner

Irena Santor Diamentowy Jubileusz - Śpiewam, czyli jestem - UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY na 29.06 i dalej na 16.09.2020

25.03.2020
19:00

Oświadczenie Organizatora:

"Koncert Ireny Santor w Auli Uniwersyteckiej UAM Poznań, który pierwotnie miał się odbyć w dniu 25 marca, a został przeniesiony na 29 czerwca ma nowy termin 16.09.2020 (środa) godz. 19:00.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale w dobie szalejącej epidemii jesteśmy bezsilni!

Wszystkie bilety zakupione na wcześniejsze terminy zachowają ważność na wskazane miejsca siedzące bez konieczności ich wymiany!  Prosimy o zachowanie zakupionych biletów. W tym trudnym czasie liczymy na wyrozumiałość."

_

Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej "JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem".

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Bilety w cenach: od 90 zł do 120 zł.

_
akt.LT

Bilety dostępne w:

Plakat