Na banerze widzimy Karolinę czarnecką ubraną w wiele warstw ubrań różnego koloru, trzymającą na ramionach gałąź. W prawym górnym rogu biały napis Karolina Czarnecka i data 25. lipca. W lewym dolnym rógu białe logo i napis KontenerArt.

Koncert - Karolina Czarnecka

25.07.2020
20:00

Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką "Hera koka hasz LSD", którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelazne Waginy oraz Gang Śródmieście.
W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę "Córka", na której znalazły się - obok przeboju z PPA - piosenki "Zjawa" czy "Demakijaż" z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album "Solarium 2.0" - promowany singlami "Anaruk" i "Mój pokój" - będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa "Solarium 2.0 18/19". Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol'and'Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.
W listopadzie 2019 ukazała się płyta "Cud", którą promują single "Módl się za nami" i "Trzydzieści". Artystka mówi o "Cudzie": Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.
W maju miał swoją premierę trzeci singiel - "Polska musi uwierzyć w miłość" zilustrowany klipem-pocztówką z Wyspy Kwarantanna.

Wstęp wolny.
Koncert organizowany przez Fundacje Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Kobiety kobietom", finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

_
opr.LT

Baner