baner

Enea Edison Festival w Twoim samochodzie - sanah - koncert drive-in

01.08.2020
19:00

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie, trzecia edycja festiwalu nad Jeziorem Kierskim została przełożona na 2021 rok. Jednak Enea Edison Festival pojawi się tego lata w alternatywnej odsłonie. Organizatorzy wraz ze sponsorem tytularnym festiwalu, firmą Enea, zapraszają do udziału w cyklu koncertów samochodowych drive-in. 

W line-up'ie pojawią się polscy artyści, którzy mieli wystąpić podczas 3. edycji Enea Edison Festival: Artur Rojek, sanah i Ralph Kaminski. Występy zostały zaplanowane kolejno na 25 lipca  (Artur Rojek), 1 sierpnia  (sanah) i 8 sierpnia 2020 r.  (Ralph Kaminski). 

Wydarzenie skrojone zostało wprost pod nową rzeczywistość, w której przyszło się nam odnaleźć. Nasze pragnienie spędzania lata na świeżym powietrzu i wśród ludzi, a z drugiej strony oficjalne zalecenia i rekomendacje rządowe, które od tego odwodzą, musiały zaowocować w końcu pomysłami, które przechytrzą obecną sytuację. Czymże byłaby w końcu branża rozrywkowa, gdyby nie kreatywność ludzi, którzy ją tworzą!  

Jak to będzie wyglądać? To proste. Nie wcześniej niż na godzinę i nie później niż 5 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia koncertu, wjeżdżacie na teren stadionu i ustawiacie swoje auto na wyznaczonym przez obsługę miejscu. Miejsce parkingowe jest dobierane pod kątem wielkości Waszego auta, odległości, którą należy zachować pomiędzy pojazdami, a także kolejności pojawiania się pojazdów na terenie imprezy. Po zgaszeniu silnika, włączacie radio i nastawiacie podaną przez nas częstotliwość. W ten sposób odbieracie dźwięk koncertu, który oglądacie przez szybę Waszego auta. Przed sobą widzicie scenę, na której gra artysta. Przez cały czas trwania imprezy zostajecie w autach, aby zachować warunki bezpieczeństwa. Wyjazd z terenu koncertu będzie koordynować obsługa.  

Bilety w cenie: 79 - 149 zł (za wjazd samochodu - maks 2 osoby) 

  • Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wjazdu na wydarzenie.
  • W samochodzie mogą przebywać maksymalnie dwie osoby. Wjazd na teren imprezy obsługa umożliwi tylko samochodom osobowym, nie wyższym niż 2,0 m. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona. 
  • Bilet upoważnia do jednorazowego wjazdu na teren Imprezy. Podejmując decyzję o wyjeździe z terenu Imprezy bez zgłoszenia i zgody obsługi, ponosicie ryzyko odmowy ponownego wstępu na teren Imprezy. 

Dokładny regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl.  

Wydarzenie jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

_
opr.LT

Baner