Zdjęcia członkiń zespołu.

Koncert zespołu The Iron Maidens - UWAGA ZMIANA TERMINU!

2021-08-01 ( niedziela )
20:00
Klub U Bazyla, ul. Norwida 18A, Poznań

Kategoria: Muzyka

Nowy termin zostanie podany niebawem.

INFORMACJA ORGANIZATORA:

"Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19, koncert zespołu THE IRON MAIDENS , który zaplanowany był na dzień 01 SIERPNIA 2021 roku w Poznaniu, został przeniesiony na 2022 rok. Jak Tylko ustalimy nowy termin koncertu podamy do wiadomości.
Zakupione bilety zachowują ważność.
Dlatego wspólnie z zespołem zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie w nowym terminie.

W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w nowym terminie,
polecamy możliwość zamiany biletu na inne wydarzenie organizowane przez Klub Kuźnia. Lista koncertów dostępna jest na stronie www.klubkuznia.pl (zakładka: wydarzenia).

W przypadku rezygnacji z udziału w koncercie, informujemy, że zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020,
o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi maksymalnie w ciągu 180 dni od dnia złożenia pisemnej reklamacji.
Reklamacja może być złożona w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia zmiany terminu koncertu, to znaczy od 29.07.2021 roku.
Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane.

Szanowni Państwo w związku z bardzo trudną sytuacją całej branży muzycznej a przede wszystkim: Artystów, techniki, organizatorów, prosimy o wyrozumiałość i nie zwracanie biletów.

Z muzycznymi pozdrowieniami z góry dziękujemy.
Do zobaczenia na koncertach w nowych terminach.

koncert przełożony z dnia 02.08.2020r., 01.08.2021r."

_

The Iron Maidens to pięć energicznych kobiet, które razem tworzą grupę uznawaną za jeden z najlepszych cover bandów Iron Maiden na świecie. Pod pseudonimami Nikki McBurrain, Steph Harris, Bruce Chickinson, Adriana Smith i Davina Murray kryją się znane dobrze w muzycznym biznesie artystki: Linda McDonald (perkusja, wokal), Wanda Ortiz (bas), Courtney Cox (gitara, wokal), Kirsten Rosenberg (wokal) i Nikki Stringfield (gitara, wokal). Ich muzycznych źródeł należy szukać w takich grupach jak Phantom Blue, Femme Fatale czy Before the Mourning. Warto dodać, że kiedyś szeregi The Iron Maidens zasilała Nita Straus, która miała zaszczyt koncertować u boku samego Alice Coopera jako członkini jego zespołu. Grupa rewelacyjnie wykonuje największe klasyki Ironów, dodając swoim interpretacjom drapieżny, kobiecy pierwiastek!

Bilety w cenie:

  • 80,00zł. / przedsprzedaż
  • 90,00zł. / w dniu koncertu

Bilety dostępne sieci sprzedaży: