Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i data.

Koncert - Karaś/Rogucki - Czułe kontyngenty

2022-12-01 ( czwartek )
Klub Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań

Karaś/Rogucki wyruszają w trasę koncertową z albumem "Czułe kontyngenty". Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak zagrają w poznańskim klubie Tama.

Płyta "Czułe kontyngenty" to 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii. Kilka nowości - "Bezpieczny Lot", "Film", "Zapasowy Tlen" czy "Marianna" - można było usłyszeć podczas letnich koncertów. Jesienna trasa będzie jednak okazją do posłuchania większej liczby nowości i przekonania się, jak brzmią w klubowej oprawie. Kuba Karaś przyznaje, że nauczony koncertowym doświadczeniem przeniósł do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów.

"Wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko", mówi o płycie Piotr Rogucki. Kuba Karaś dodaje, że "pod względem muzycznym to KARAŚ/ROGUCKI rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze".

Przed Karaś/Rogucki wystąpi Dawid Tyszkowski! Dawid, mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. W czerwcu wydał debiutancką EP-kę "Nadal nie śpię", nad którą od strony produkcyjnej czuwał @Patrick The Pan. Aktualnie pracuje nad materiałem na swoją kolejną EPkę, którą promuje wydanym pod koniec września singlem "Nie poznaję cię". Utworu nie zabraknie podczas koncertu w poznańskiej Tamie, 1 grudnia.

Bilety w cenach: miejsca stojące: 79 zł (pula I), 89 zł (pula II), 99 zł (pula III).

Bilety dostępne w: