Zdjęcie Artystki.

Koncert Reni Jusis - Je suis Reni - UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

2022-12-08 ( czwartek )
Aula Artis, (Collegium Da Vinci), ul. Kutrzeby 10, Poznań

Bilety należy zwracać w punktach ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

"Je suis Reni" - premiera albumu i francuskiej przygody Reni Jusis.

Kto z nas nie tęsknił za romantycznymi podróżami? Kto z nas nigdy nie przeżył marzeń o miłości czy romansie w scenografii Paryża, miasta zakochanych?  Z kafejkami nad Sekwaną, pocałunkami w deszczu, z nieodłączną bagietką i karafką wina. No i kto nie śpiewał, nie znając kompletnie języka, jednego z ponadczasowych szlagierów piosenki francuskiej?

Fani królowej polskiej muzyki tanecznej Reni Jusis oraz frankofile, których w Polsce nie brakuje mają podwójny powód do radości. W dniu Święta Narodowego Francji, czyli 14 lipca ukazuje się zaskakujący, czarujący urodą i nostalgią album "Je Suis Reni".

Tym razem ikona polskiej muzyki klubowej w zjawiskowej metamorfozie z niebywałym wdziękiem, lekkością, ale i odwagą, na albumie "Je suis Reni" zaprzyjaźnia się z kultowymi, w pełni tego słowa znaczeniu piosenkami Serge'a Gainsbourga, Francoise Hardy, Michela Legranda, czy Joe Dassin.

To koncert o zapachu i kolorze lawendy. Wybierzcie się z Reni w tę melancholijną podroż. A swoją drogą tylko czekać, kiedy Zaz, wielka gwiazda współczesnej piosenki francuskiej dołączy do swojego repertuaru "Kiedyś Cię znajdę". Bon Voyage!

Bilety w cenie 119 zł.

Bilety dostępne w: