Plakat: zdjęcie artystki siedzącej ze skrzyżowanymi nogami na kanapie. U dołu plakatu informacje na temat wydarzenia.

Co będzie ze mną? - recital Małgorzaty Walendy

2022-12-16 ( piątek )
Teatr Nowy, Scena Nowa (wejście od Zaułka K. Feldman), ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 5, Poznań

"Dobry wieczór Państwu, cieplutko wita Was Dariusz Lawenda - Z NUTĄ LAWENDY. Słuchacie państwo Radia Nowego. Bohaterką dzisiejszej audycji jest pewna mieszkanka Poznania, która nie przebierała w środkach, kończąc związek ze swoim partnerem...".

Ciekawi, co było dalej? Cóż, na tę audycję nie natkniecie się Państwo w żadnej stacji radiowej. Aby jej wysłuchać, trzeba wybrać się do teatru i osobiście zapoznać się z bohaterką programu. Małgośka właśnie zakończyła pewną burzliwą znajomość i w kolejnych piosenkach opowiada jej tragikomiczną historię. Miłość nie wybiera? Tego wieczoru młoda kobieta ma szansę odczarować to powiedzenie, choć nie będzie łatwo. Wciąż przecież nie daje jej spokoju pytanie: CO BĘDZIE ZE MNĄ?

Do wspólnych poszukiwań odpowiedzi zachęca laureatka Grand Prix 21. edycji Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ - Małgorzata Walenda, która póki co wie z pewnością jedno: najbliżej jej do samej siebie, gdy śpiewa. I choć boi się tego, kim może być w przyszłości, chce w nią wpłynąć na fali doskonałej muzyki w ciekawych aranżacjach - wspólnie z Widzami Teatru Nowego.

materiały: Teatr Nowy w Poznaniu

Bilety dostępne w: