Na zdjęciu artyści w strojach ludowych stoją na scenie przed publicznością.

Weekend atrakcji na Poznańskim Jarmarku Świątecznym

2022-12-17 ( sobota )
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznański Jarmark Świąteczny potrwa do 23 grudnia. Dla stałych bywalców oraz tych, którzy nie zdążyli dotychczas odwiedzić Poznańskiego Jarmarku Świątecznego, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

W najbliższą sobotę, w samo południe na scenie wystąpi Chór Regionalny Olszyna ze Swarzędza. O godzinie 13:00 będzie można posłuchać bajek, a na godzinę 15:00 i 17:00 zaplanowane są koncerty świątecznych utworów w wykonaniu Marty Grabowskiej z zespołem.

Z kolei w niedzielę o 12:00 wystąpi Zespół i tańca "Łany" Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Od 14:00 do 18:00 na Poznańskim Jarmarku Świątecznym zagości Miasteczko Powstańcze. To inicjatywa Samorządu Województwa Wielkopolskiego, w ramach której miasteczka pojawią się w pięciu wielkopolskich miastach. Na odwiedzających czekają pasjonaci historii z grup rekonstrukcyjnych oraz patriotyczne atrakcje. W programie także animacje na lodowisku z Klubem Łyżwiarstwa Figurowego Skating Poznań, a na zakończenie weekendu o godzinie 18:00 na scenie wystąpi chór gospel Piotra Pawlickiego.

Przez cały weekend w strefie partnera strategicznego - firmy Enea odbywać się będą darmowe, manualne warsztaty świąteczne, podczas których dzieci będą wykonywać ozdoby choinkowe.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie internetowej organizatora wydarzenia.

Zobacz jarmark.poznan.pl/pl