Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia.

Czy rytm jest już muzyką? Tę zagadkę postaramy się rozwiązać podczas kolejnego koncertu rodzinnego Pro Sinfoniki - Filharmonii Poznańskiej.
MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Dla małych i dużych miłośników muzyki, dla dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, dla znawców i amatorów, a także dla tych, których najzwyczajniej zainteresują nasze muzyczne projekty.
HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

Wystąpią:

Program:

  • Walter Sommerfeld / Peter SadloMax und Moritz, Ragtime
  • Jonathan OvalleDanza Furioso
  • Pete O' GormanFire
  • Brian Slawson (aranżacja), Upbeat suite: Piotr Czajkowski - Taniec małych łabędzi z baletu Jezioro ŁabędzieModest Musorgski, Taniec kurcząt w skorupkach z Obrazków z wystawy; Georges Bizet, Taniec cygański z opery Carmen
  • Jerzy Marek Mackiewicz, Sambaneira - Roda

Bilety w cenie od 30 zł.

Bilety dostępne w: