Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i data.

Koncert - Epic Music & Lights Orkiestra Miasta Poznania - muzyki z filmów i gier fantasy

25.02.2023
19:00

Epicka muzyka , zachwycający pokaz świetlny i niezapomniane emocje!

To wszystko podczas jednego magicznego wieczoru. EPIC MUSIC & LIGHTS to koncertowe uderzenie Orkiestry Miasta Poznania. Niepowtarzalne widowisko i koncert muzyki z filmów i gier fantasy. Mocne brzmienie instrumentów dętych sprawi, że sufit z pewnością nie raz zadrży. Lepiej trzymajcie się krzeseł!

Oryginalne aranżacje muzyczne z Gry o Tron, Captain America, Avatar, czy Harrego Pottera poruszą serca, wzbudzą eksplozję emocji. To magiczna muzyka, która przenosi na moment od szarego świata codziennych obowiązków i wprowadza w świat cudowny, kolorowy, mieniący się brokatem, czasem dziwny, a czasem budzący postrach... Uwolnij swoją wyobraźnię, otwórz głowę i wybierz się w podróż do swoich ulubionych miejsc w świecie fantasy przy niepowtarzalnym brzmieniu instrumentów dętych. Instrumentów, które dają MOC!

To świetna okazja, żeby wyjść z domu i spędzić wyjątkowy wieczór z przyjaciółmi inaczej niż zwykle. To okazja, żeby dokonać nowych odkryć muzycznych. To okazja do oczyszczenia głowy i odstresowania się. To okazja do niecodziennej rozrywki. To okazja, żeby dać się ponieść muzyce fantasy.

Bilety w ceniach 69-99 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: