Plakat z czarno-białym zdjęciem członków zespołu w trakcie koncertu i okładką płyty w prawej części. W części lewej u góry białe napisy na pomarańczowym tle.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie zespół Włochaty. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu "Miłość, Pokój, Zamieszki". W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Na ten album czekało wielu fanów polskiego punk-rocka. "Miłość, Pokój, Zamieszki" to siedemnasta pozycja w dyskografii zespołu Włochaty, który mimo zmian personalnych bezustannie, od 1987 roku, komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Na płycie znajdziemy 11 premierowych utworów. Od melodyjnego "Wolność", przez osadzony w klimacie Bad Brains "Wyrwany", po charakterystyczne dla Włochatego szybkie protest songi, jak np. "Broń masowej zagłady".

Zespół na tej płycie objął nową taktykę - dużo melodii, dużo refrenów, czym może przekonać do siebie nowych odbiorców. Nagrania odbyły się w stargardzkim Aurora Studio na przełomie 2022/23 roku. Rolę producenta objął gitarzysta zespołu Piotr Skoda Skotnicki, zaś za mix i mastering odpowiedzialny jest Arkadiusz Aro Jabłoński.

Zobacz www.facebook.com/empikcom