Plakat ze zdjęciem Macieja Marcisza, Wojciecha Chmielarza i okładką książki w prawej części. W części lewej imiona i nazwiska na różowym tle.

Maciej Marcisz, Wojciech Chmielarz - spotkanie z okazji Targów Książki Empiku

22.05.2023
20:00

Maciej Marcisz i Wojciech Chmielarz na Targach Książki Empiku!

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Maciejem Marciszem, autorem książki "Napisz, skreśl, napisz ponownie" oraz pisarzem Wojciechem Chmielarzem. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Książka Macieja Marcisza to kopalnia wiedzy dla początkujących autorów, lecz także świetne źródło informacji dla wszystkich, którzy ciekawi są, jak przebiega proces pisania. (Uwaga, spoiler - nie istnieje "jeden właściwy" proces twórczy, u każdego wygląda nieco inaczej).

Autor zaprosił do rozmów znanych polskich twórców, m.in.: Wojciecha Chmielarza, Katarzynę Berenikę Miszczuk, Macieja Makselona i Natalię Klewicz. Z książki czytelnik dowie się:

  • Jak zacząć pisanie? 
  • Jak w siebie uwierzyć i kiedy przestać w siebie wierzyć? 
  • Jakie są najczęstsze błędy osób, które zaczynają pisać? 
  • Czy syndrom oszustki zawsze jest zły? 
  • Jak zbudować pewność siebie i jak czerpać twórcze siły z niepewności? 
  • Jakie są największe mity na temat pisania? 

Wydarzenie w ramach targowej sceny Young Adult.

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.