Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artystki.

Koncert w ramach trasy Wracając - Paulina Przybysz - UWAGA! ZMIANA TERMINU!

2023-05-26 ( piątek )
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79, Poznań

Koncert przełożony na 01.09.2023 r.

Zakupione bilety zachowują ważnośc lub można je zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

PAULINA PRZYBYSZ - TRASA WRACAJĄC
Piosenki o równowadze, o oswajaniu smutku i cienia, o tęsknocie za naturą, o końcu świata, burdelu w polityce. O wewnętrznych cichych rewolucjach, subtelnościach w relacjach i z pewnością o miłości. Tego możemy spodziewać się po nadchodzącej trasie "Wracając".
Odsłona koncertowa Pauliny Przybysz to nadal wiernie wybrzmiewające hip-hop i soul. Tym razem jednak Paulina wpuszcza do swojego świata elementy klasycznych popowych ballad, tanecznych momentów, głębokiego basu czy trapowej narracji rytmicznej. "Wracając" zobowiązuje! Poza nowymi piosenkami usłyszycie powroty bardzo nieoczywiste - ale jakie, to do samego końca pozostanie tajemnicą.

Album i trasa Przybysz przyniosą soundtrack pełen refleksji, a to wszystko podane przez Paulinę ze składem doskonałych muzyków:

instr. klawiszowe: Patryk Kraśniewski
gitary, wiolonczela: Paweł Zalewski
bas: Krzysztof Baranowski
perkusja: Wiktoria Jakubowska
chórki: Justyna Jarzębińska, Marta Podobas

PAULINA PRZYBYSZ
Piosenkarka i autorka tekstów, prawie dwie dekady zachwyca głosem. Artystka nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. MTV Europe Music Awards dla Sistars, z którym rozpoczęła karierę. Obecnie współtworzy zespół Rita Pax oraz pracuje pod swoim nazwiskiem. Paulina Przybysz wydała dotąd dwie solowe płyty - nagrodzoną Fryderykiem "Chodź tu" i nominowaną do Fryderyka "Odwilż". Kolejny album artystki ukaże się wiosną 2023 nakładem Def Jam Recordings Poland.

Bilety w cenie od 79 zł (I pula) dostępne on-line.