Na grafice plakat wydarzenia.

Opał - koncert

2023-06-17 ( sobota )
18:00
Projekt LAB, ul. Grochowe Łąki 5

Kategoria: Muzyka

Opał, a w zasadzie Łukasz Opiłka, bo tak naprawdę nazywa się ten artysta, urodził się 7 kwietnia 1994 roku w Chorzowie. Już od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie dźwiękami. Stało się tak za sprawą jego kuzyna Fabiana, który również tworzył muzykę. To właśnie razem z nim po raz pierwszy zaczął nagrywać. Panowie stworzyli duet CichoCiemni, a następnie wydali pięć utworów. Niestety ich wspólna kariera skończyła się na tym etapie - ponoć ze względów osobistych.

Od tamtej pory Opał zaczął rozwijać działalność solową. W ciągu kilku lat wydał sześć płyt i kilkadziesiąt singli. Cieszą się one ogromną popularnością, ponieważ niektóre z nich tylko w samym serwisie YouTube osiągają miliony wyświetleń. Ogromny rozgłos zdobyły m.in. "Odpierdalala Mi"  (ponad 7,5 miliona wyświetleń), "Odbierz mnie"  (ponad 10 milionów wyświetleń), "666"  (ponad 5 milionów wyświetleń) czy "Łapacz Snów"  (ponad 7,5 miliona wyświetleń). To wszystko dzięki doskonałemu połączeniu dźwięków i słów, jednak nie da się ukryć, że na ich wybicie się ogromny wpływ miały także współprace artysty z czołowymi polskimi raperami.

Opał zabierze Was w tematyczną podróż po swoim albumie, byście razem z nim mogli eksplorować koncept ucieczki oraz wolności. Dajcie się zabrać w wyprawę po krążku łączącym dźwięki lat 80 z nowoczesną produkcją.

Bilety - od 49 do 69 zł

opr.sw

Bilety dostępne w: