logo CSD

Wojtek, bohater sztuki mówi: "Żadnej dobrej sceny nie da się pokazać w teatrze tak, żeby wyglądała jak prawdziwa. Na przykład lądowania helikoptera albo skoku do wody. Przecież nie chodzi o drabinę, dmuchany basenik i jakąś kukłę, co udaje człowieka, tylko o akcję, o lajf".

A potem opowiada historię, która na naszych oczach staje się prawdziwa. To historia pewnego skoku do wody - bez drabiny, bez dmuchanego baseniku, bez kukły, która udaje człowieka. Jest akcja i jest lajf!

To napisana przez Malinę Prześlugę i wyreżyserowana przez Łukasza Chrzuszcza poruszająca historia, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje. To opowieść o chłopcu, który ponosi konsekwencje jednej nieprzemyślanej decyzji, a teraz otrzymuje nieoczekiwaną szansę, aby o tym opowiedzieć. To także opowieść o tym, czym jest teatr, jaka jest w nim rola aktora, a jaka widowni. To opowieść, która pozostaje z widzami na długo.

Twórcy:
Tekst: Malina Prześluga
Reżyseria: Łukasz Chrzuszcz

Wiek: 14+

Bilety - od 17,50 zł do 35 zł.  

Organizatorzy informują, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

Bilety dostępne w:

Zobacz scenawspolna.csdpoznan.pl