PanKoncert

Wielka premiera MAVKI w Poznaniu

2023-10-24 ( wtorek )
Collegium Da Vinci - Aula Artis, ul. Kutrzeby 10, Poznań

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym "MAVKA. Leśna piosenka" niebawem dotrze do Polski!

"MAVKA.SHOW" to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełnym wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych. Przepiękną historię dziewczynki o imieniu MAVKA, która ukochała las i jego mieszkańców, będzie można podziwiać na największych scenach teatralnych naszego kraju już tej jesieni!

"MAVKA.SHOW" to: - wyjątkowe rozwiązania sceniczne, jakich europejska publiczność jeszcze nie widziała; - nietuzinkowa choreografia i pokazy akrobacji, połączone przepiękną fabułą teatralną; - klasyczna historia w całkiem nowym wydaniu; - opowieść dla dorosłych i dzieci, w której każdy znajdzie cząstkę siebie. Urocza opowieść teatralna na podstawie bajki "MAVKA. Leśna piosenka", tradycyjne ukraińskie kostiumy, spektakularne pokazy cyrkowe i nowoczesna sceneria zamknięte w interaktywnym widowisku dla całej rodziny - tego wydarzenia nie można przegapić!

Załącznik

Zobacz www.pankoncert.pl/mavka-show/