Logo klubu Blue Note.

O muzyce zespołu Tristan najtrafniej można powiedzieć, że jest to "stary, dobry acid jazz". W wykonaniu czołowych europejskich muzyków jazzowych i popowych nabiera ona specyficznego, nowoczesnego brzmienia. Funkowe, rytmiczne gitary, organy Hammonda, elektryczne pianino Fendera, syntezatory i instrumenty perkusyjne tworzą przyjemny nastrój i wyraziste tło dla pięknego głosu Jaycilee Teterissa, wokalistki zespołu.

Z Tristanem łatwo przenieść się z powrotem do ciepłej, muzycznej atmosfery lat 70., odświeżonej orzeźwiającym powiewem współczesnych stylów. Doskonałej jakości nagrania zespołu i jego występy na żywo często wzbogaca i uatrakcyjnia sekcja instrumentów dętych, kwartet smyczkowy i chórek.

W muzyce Tristana przewijają się wprawdzie motywy typowe dla takich grup jak TOTO, Tower of Power, Snarky Puppy i formacji wykonujących klasyczny acid jazz (np. Incognito czy Brand New Heavies). Zespół zyskuje coraz większe grono fanów dzięki swojemu niezwykłe energetycznemu groove'owi oraz wyjątkowej jakości kompozycji i aranżacji.

Skład:

  • Jaycilee Teterissa - wokal,
  • Coen Molenaar - instrumenty klawiszowe,
  • Glenn Black - gitara,
  • Frans Vollink - gitara basowa,
  • Sebastiaan Cornelissen - perkusja.

Bilety w cenach nominalnych* 79-89 zł (w zależności od miejsca).
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję. 

akt.sw

Bilety dostępne w: