Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia, data i zdjęcie Artystki.

Ewelina Flinta - wielokrotnie nagradzana wokalistka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. W swojej karierze grała na wielu scenach, na każdej z nich porywając publiczność. 21 kwietnia będzie można ją zobaczyć w Scenie na Piętrze.

Po powrocie na scenę muzyczną Ewelina Flinta zapowiedziała nowy album! Materiał utrzymany jest w surowej formie, okraszony instrumentami akustycznymi. W nowych utworach drzemie siła, mądrość i doświadczenie. Artystka składa hołd kobiecości i kobietom, drodze do wolności i niezależności, którą każda z nich przechodzi. To także zwrot ku ciału, dzikości, ale też powolnemu, lecz nieustępliwemu rytmowi natury. Wokalistka udowadnia, że głos i muzyczna ekspresja mogą nieść indywidualny bunt i dawać moc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Warstwa muzyczna i tekstowa to również osobisty manifest Eweliny, która sama siebie określa i tworzy na własnych zasadach. Tytuł albumu brzmi "Mariposa".

Ewelina od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz. Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno- społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec-Moir, mającego na celu zwrócić uwagę na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową. Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu nagród i wyróżnień.

Bilety w cenie nominalnej* przedsprzedaż: 5 zł, w dniu koncertu: 10 zł.

_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio:

Baner