Dwoje ludzi otwiera świecącą kapsułę w której znajduje się roślinka. W tle można zaobserwować inne osoby które patrzą na całość z zaciekawieniem.

Blisko - spektakl dla dzieci w wieku 0,5 - 3 lat WYPRZEDANY

19.05.2024
12:00

Podejdź bliżej, zobacz, dotknij, poczuj. Zajrzyj do środka. Nasze historie - poukrywane jedna w drugiej, czekają na to by je odkryć. "Blisko" to spektakl o budowaniu relacji. Dwoje tancerzy odkrywa przed widzami świat magicznych więzi, które łączą ludzi. Bliskość - ja, ty, my - rodzina. Każdy z nas nosi w sobie jej cząstkę. Budując więzi, krok po kroku, odkrywamy świat. Świat naszej relacji. Bliskość i wszystko to, co z niej powstaje. Narodziny. To spektakl, który porusza dziecięce zmysły, przy jednoczesnym odwoływaniu się do historii życia.
"Blisko" to spektakl, który stanie się przygodą odkrywania tajemnic, które drzemią w środku każdego z nas. Pełen ruchu i nieustannych zaskoczeń. To powrót do przestrzeni, z której wszyscy się wywodzimy, poszukiwanie przeżyć wspólnych nam i naszym dzieciom. "blisko" to spektakl o rodzicielstwie i wszystkich znaczeniach, które ono ze sobą niesie. Dziecko - jako centrum świata, zbudowane z cząstek obojga rodziców. Dziecko - tajemnica życia, którą wciąż odkrywamy.

Czas trwania: 45 minut

Bilety wprzedane!

Widzowie wchodzą na podłogę baletową, dlatego przed wejściem na widownię, proszeni są o zdjęcie obuwia. 

akt.sw

Kup bezpośrednio:

Zobacz www.csdpoznan.pl