Darmowe lodowisko na placu Wolności

04.12 – 18.12.2013
10:00 20:00

Od 4 do 18 grudnia br. na placu Wolności w Poznaniu działać będzie LIGAWA - syntetyczne lodowisko o pow. 150 m kw. Ślizgawka czynna będzie od godziny 10.00 do 20.00 i korzystać z niej będzie można za darmo. Za darmo będzie można też wypożyczyć łyżwy.

Ponieważ lodowisko wykonane zostanie ze specjalnego, sztucznego tworzywa, będzie czynne niezależnie od pogody, jednak korzystać z niego będzie można wyłącznie w godzinach otwarcia, wejście na ślizgawkę łączyć się będzie też z akceptacją regulaminu lodowiska.

Po uzgodnieniu z organizatorami, będzie też możliwość rezerwacji lodowiska dla grup szkolnych, przedszkolnych, rodzinnych, przyjaciół i innych ekip. Kontakt: stowarzyszenieplacwolnosci@op.pl

Miłym dopełnieniem ślizgawki będzie sąsiedztwo Bike Café - mobilna rowerowa kawiarnia proponować będzie pyszną kawę, rozgrzewającą herbatę i pierniki!

Lodowisko jest projektem wyróżnionym w miejskim konkursie Centrum Warte Poznania, zgłoszonym przez Stowarzyszenie Plac Wolności. Program Centrum Warte Poznania, którego pomysłodawcą była Komisja Rewitalizacji Rady Miasta Poznania, ma za zadanie wyłonienie najlepszych projektów, które ożywią życie kulturalne centrum Poznania i zaktywizują mieszkańców.